European Sleeper maakt dienstregeling nachttrein Brussel – Praag bekend

European Sleeper heeft de dienstregeling van de nachttrein Brussel – Praag bekendgemaakt. De trein zal wellicht komende zomer van start gaan, enkele maanden later dan gepland. Op maandag, woensdag en vrijdag zal de trein in de richting van Praag rijden, op dinsdag, donderdag en zondag in de richting van Brussel.

De piste Oostende – Praag werd verlaten omdat “de operationele kosten in België te hoog liggen om dit traject rendabel uit te baten”, aldus de oprichters van European Sleeper.

Opmerkelijk in de dienstregeling is dat Den Haag enkel in de richting van Praag zal worden bediend, in de andere richting rijdt de trein straks rechtstreeks van Amsterdam naar Rotterdam.

De tickets zullen vanaf april te boeken zijn. European Sleeper wil daarna snel doorgroeien, en plant in 2023 een uitbreiding van het aanbod naar Warschau.

Dienstregeling

HEEN ↓
ma-woe-vrij
STATION TERUG
di-do-zo
19:22BRUSSEL ZUID9:54
20:01ANTWERPEN CENTRAAL8:47
20:45ROOSENDAAL8:10
21:22ROTTERDAM CENTRAAL7:27
21:42DEN HAAG HS
22:34AMSTERDAM CENTRAAL6:26
1:00BAD BENTHEIM4:19
2:56HANNOVER HBF2:21
5:52BERLIN HBF23:05
7:43DRESDEN NEUSTADT21:08
7:49DRESDEN HBF 21:02
8:16BAD SCHANDAU20:29
8:41DECIN HL.N.20:11
9:00USTI NAD LABEM HL.N. 19:45
10:14PRAHA HOLESOVICE 18:41
10:24PRAHA HL.N. 18:31

Route

Hoeveel sterren geef je dit idee?

Klik op een ster om te beoordelen

Totaal gemiddelde 4 / 5. Aantal 1

Nog geen sterren, wees de eerste!

Je vond dit een geweldig idee!

Ben je al lid van onze groep op Facebook?

Delen:

Geef een reactie